Automatizace

Jsme specialisté v oboru pohonné techniky, automatizace a robotiky. Poskytujeme kvalitní a komplexní servis v oblasti engineeringu, který vyžadují aplikace s důrazem na pohyb a polohování.

Kontaktujte nás

Oborový zájem


  • potravinářský průmysl
  • strojírenství

Hlavní partneři


omron
staubli
ice

Produktová nabídka

Montážní stroje a linky mohou být uzpůsobeny pro ruční obsluhu nebo jako plně automatické. V určitých aplikacích je možná i kombinace obou způsobů řešení

V případě jednoúčelových a speciálních strojů se vždy jedná o vývoj prototypu dle zadání zákazníka. Záběr těchto strojů je skutečně široký napříč různými průmyslovými odvětvími. S každým dalším projektem a typem jednoúčelového stroje získáváme zkušenosti z nových oborů a technologií a tím roste i naše konkurenceschopnost a technická zdatnost.

Naše firma působí také jako systémový integrátor robotů, kteří jsou součástí přirozené inovace jednoúčelových strojů v oblasti širokého spektra průmyslových aplikací. Automatizace v podobě nasazení robotů přináší zákazníkům zvýšení efektivnosti, kvality a spolehlivosti procesů.

Dodáváme také měřicí a testovací zařízení. Buď jako samostatná zařízení nebo jako součást celé výrobní linky. Kontrola, měření a testování parametrů výrobků jsou nezbytnou součástí veškerých výrobních procesů. Stále rostoucí důraz na zajištění spolehlivé funkčnosti finálního produktu sebou přináší větší požadavky na přesnost a spolehlivost měřicích a testovacích strojů.

Kamera použitá v jednoúčelovém stroji plní funkci velmi chytrého bezdotykového čidla. Dokáže nahradit nebo doplnit klasická čidla. Kamery dokážou také nahradit vysoké zatížení zraku operátorů linek.

Zabýváme se i vývojem a výrobou speciálních zařízení v oborech, kde automatizaci nebylo možno z důvodů dosud neexistujících řešení aplikovat a to včetně vlastních řídících jednotek a systémů.